(0535) 047 30 27

Toprak İzolasyon

Mekanik sektöründe 13 yıllık tecrübemizle, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren izolasyon ve mekanik işlerle ilgili çalışmalarını yürüten ve bilgi birikimleriyle sektörde öncü olma yolunda ilerleyen çalışma kadromuzla, müşterilerimizden olumlu dönüşler almaya devam etmekteyiz.

Mekanik ve izolasyon alanındaki geniş hizmet yelpazemiz, kurumsal veya bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çeşitli binaların iç ve dış yalıtımları, AVM’ lerin, sitelerin, otellerin zemin otopark kaplamaları, fabrika çatıları, havuz yalıtımları gibi hizmetler veren firmamız sektörde kendini kanıtlamıştır.

TOPRAK İZOLASYON olarak başlıca faaliyet alanlarımız şunlardır; köpük izolasyon (polyruea kaplama ve poliüretan sprey), teras – çatı izolasyonu, bodrum tavanı izolasyonu, havuz yalıtımı, tank – su deposu izolasyonu, perde izolasyonu, endüstriyel bina çatıları, soğuk hava deposu izolasyonu, otel – kaplıca izolasyonu, besi çiftlikleri izolasyonu ve otopark epoksi zemin kaplama. Binaların havalandırma, Sıhhı Tesisat, Yangın tesisatı ve Isıtma soğutma tesisatı.

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz, kaliteli, güvenilir, yenilikçi bir şekilde, sektördeki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi de kullanarak, müşterilerimize en iyi, sağlam, uzun ömürlü, dayanıklı yalıtım hizmetleri sunmak. Bu doğrultuda, kullandığımız ürünlerin kalitesinden ödün vermemek, günümüz teknolojisinden faydalanmak ve sektördeki yenilikleri sürekli takip etmektir.

Misyonumuz, Türkiye’nin en iyi yalıtım hizmetleri veren firmalarından olmak, yalıtım sektöründe İzonova isminin öncü firmalar arasında yer almasını sağlamaktır. Bu yolda, kendimizi sürekli geliştirip çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve Türkiye’nin güvenilir bir yalıtım hizmeti veren markası olmaktır.

© 2021 Toprak İzolasyon | Tüm Hakları Saklıdır.